Frutela logo
X

Preporučujemo

Na samo nekoliko kilometara udaljenosti od Beča leži kolijevka duge Austrijske tradicije u vinogradarstvu - Klosterneuburg, jedan od najstarijih i najvećih vinograda u Austriji.

Danas vam donosimo vina koja se rađaju kroz tradiciju dugu 900 godina...

Pročitajte više

X

Top 10

Lista trenutno najtraženijih vina:
1. ŽILAVKA 0.75, VUKOJE DOO, BIH
2. VRANAC 0.75, VUKOJE DOO, BIH
3. GRAŠEVINA VRHUNSKA 0.75, KUTJEVO, Hrvatska
4. GRAŠEVINA 0.75, RUBIN, Srbija
Pogledajte cijelu listu...

X

Novosti

Nema svježih novosti.
Navratite opet za par dana.

KONTAKTI:

FRUTELA d.o.o.
Branka Popovića  41 b
78 000 Banja  Luka

Uprava
Nenad Malešević, direktor
Tel.: +387 51 378 080
Fax: +387 51 378 096
e-mail: nenad.m@frutela.net

Prodaja
Siniša Davidović, direktor prodaje
Tel.: +387  51 378 088
Fax: +387 51 378 087
Mob.: +387 65 969 599
e-mail: sinisa@frutela.net

Maloprodaje
Gordana Malešević, direktor maloprodaje
Tel.: +387 51 378 082
Fax: +387 51 378 082
e-mail: gordana@frutela.net

Marketing
Draško Mikanović, direktor marketinga
Tel.: +387 51 371 390
Fax: +387 51 378 096
Mob: +387 65 514-066
e-mail: draskombl@yahoo.com

Sektor uvoza
Sanja  Davidović, šef uvoza
Tel.: +387 51 378 082
Fax: +387 51 378 082
Mob.: +387 65 539 504
e-mail : sanja@frutela.net

HoReCa sektor
Svjetlana Štrbac
Tel.: +387 51 378 085
Mob.: +387 65 888 643
e-mail : horeca@frutela.net

Rajko Maksimović
Tel.: +387 51 378 070
Mob.: +387 65 745 010
e-mail: horeca@frutela.net

Jovana Vučić
Tel.: +387 51 378 086
Mob.: +387 65 143 159
e-mail: jovana@frutela.net

Sektor nabave:
Mlađan Vukelić, šef nabave
Tel.: +387 51 378 092
Mob.: +387 65 577 566

Računovodstvo i finansije
Anabela Radovanac, šef računovodstva
Tel.: +387 51 378 084
Fax: +387 51 378 084
Mob.: +387 65 710 784
e-mail: anabela@frutela.net

POSLOVNA JEDINICA SARAJEVO
Almir Murtezić
Kancelarija:
Zaima Šarca 48
71 000 Sarajevo
Tel.+387 33 217 353
Mob.: +387 65 884 712
e-mail: almir@frutela.net

POKLON SHOP WONDERLAND
Hamdije Kreševljakovića 8
71 000 Sarajevo
Tel.+387 3 3 205 754
Mob.: +387 66 828 244
e-mail: frutela@bih.net.ba

VELEPRODAJA
Branka Popovića 41 b
78 000 Banja Luka  
Tel.:  +387 51 378 090
        +387 51 378 091

MALOPRODAJA  1 - KUĆA PIĆA
Branka Popovića 41 b
78 000 Banja Luka
Tel.: +387 51 378 095

MALOPRODAJA  2 – POKLON SHOP WONDERLAND
Bana Lazarevića 22
78 000 Banja Luka
Mob.: +387 65 922 954

MALOPRODAJA  3 -  BORIK
Rade Vranješevića 53
78 000 Banja Luka
Tel./Fax: +387 51 304 446

MALOPRODAJA  4 - LAUŠ
Karađorđeva 122
78 000 Banja Luka
Tel.: +387 51 350 774

MALOPRODAJA  5 - LAKTAŠI
Mladena Stojanovića bb
78 000 Banja Luka
Tel./Fax: +387 51 530 130

MALOPRODAJA  6 – PRNJAVOR
Đure Jakšića 26
78 430 Prnjavor
Tel./Fax: +387 51 660 744